KONFERENCE
na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

logo FEKT

Konference FEKT
TDK Electronics s.r.o.

O nás

TDK Corporation je přední elektronická společnost, která byla založena v roce 1935 v Tokiu. Dnes máme více než 200 závodů a konstrukčních míst, ve více než 30 zemích po celém světě, kde pracuje přes 100.000  zaměstnanců. Zaměřujeme se na informační a komunikační technologie, automobilový a průmyslový trh a trh se spotřební elektronikou. Naším společným posláním je pomocí kreativity přispívat k rozvoji kultury a průmyslu.

TDK Electronics, s.r.o. Šumperk je součástí této skupiny od roku 1999. Zaměřujeme se zde na vývoj a výrobu feritových jader a keramických pozistorů. Tyto pasivní elektronické komponenty mají zásadní význam pro zajištění spolehlivého napájení, zpracování elektrických signálů a chrání obvody před selháním a poruchami. Uplatnění u nás najdou jak špičkoví inženýři z oborů elektrotechniky, strojírenství, materiálového inženýrství a anorganické chemie, tak i šikovní a manuálně zruční lidé bez kvalifikace.

Jako jeden z největších zaměstnavatelů v regionu nabízíme zaměstnancům zajímavou a perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti s možností profesního růstu a podporujeme jejich odborné i jazykové vzdělávání. Kromě standardních zaměstnaneckých benefitů podporujeme místní sportovní, kulturní a vzdělávací organizace. Dlouhodobou filozofií naší společnosti je pomáhat regionu.

Klíčové aktivity

  • Vývoj a výroba keramických pozistorů a feritových jader dle požadavků zákazníků
  • Vývoj nových materiálů pro výrobu nových typů výrobků
  • Vývoj a implementace nových technologií pro výrobu našich produktů
  • Rozvoj a vylepšování stávajících technologií ve výrobě

Koho hledáme

  • Absolventy, kterým nabízíme atraktivní pracovní místa umožňující profesní rozvoj, realizaci vlastních myšlenek a spolupráci se zahraničím!
  • Kolegy, které uplatníme na odděleních vývoje pozistorů, vývoje feritových jader, procesního vývoje, výrobní a procesní technologie.
  • Studenty, kteří chtějí spolupracovat na závěrečné práci, mají zájem o odborné praxe, brigády…

Kontakt

Propagační materiály

 

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

Technická 3058/10
616 00 Brno
Česká Republika

Telefon: +420 54114 1111
Fax: +420 54114 6300
E-mail: info@feec.vutbr.cz
WWW: https://www.fekt.vut.cz/
GPS: 49°13'34.50"N, 16°34'31.50"E

Prohlášení o přístupnosti  ::  Informace o používání cookies