KONFERENCE
na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

logo FEKT

Konference FEKT
ROBE Lighting, s.r.o.

O nás

ROBE Lighting, s.r.o. je přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a výrobce architektonického osvětlení z Valašského Meziříčí.

Společnost Robe Lighting je českou společností, která se od svého vzniku v roce 1994 etablovala na světového lídra ve vývoji světelné techniky. Celosvětově zaměstnává více než 800 zaměstnanců, většinu ve svých výrobních závodech ve Valašském Meziříčí a Karviné a další ve svých pobočkách v USA, Velké Británii, Singapuru, Spojených Arabských Emirátech, Francii a Německu. Výrobky značky Robe jsou distribuovány do více než 100 zemí po celém světě. Setkáte se s nimi na nejvýznamnějších kulturních a sportovních akcích jako jsou koncertní turné světově známých kapel a interpretů, na slavnostních ceremoniálech sportovních her, ve známých televizních show nebo také v architektuře.

Robe patří mezi nejstabilnější značky v oblasti zábavního průmyslu, ročně investuje do vývoje nových technologií a svůj úspěch staví na budování pozitivních vztahů se zákazníky. Věříme, že základním prvkem úspěchu je investice do výzkumu a vývoje, ale také do lidských zdrojů a vztahů.

Klíčové aktivity

  • Vývoj a výroba profesionální světelné techniky

Koho hledáme

  • Software Engineer - Junior

Kontakt

  • Bc. Aneta Mikundová, DiS.
  • Telefon: +420 603 299 393
  • E-mail: aneta.mikundova@robe.cz
  • Web: www.robekariera.cz

Propagační materiály

 

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

Technická 3058/10
616 00 Brno
Česká Republika

Telefon: +420 54114 1111
Fax: +420 54114 6300
E-mail: info@feec.vutbr.cz
WWW: https://www.fekt.vut.cz/
GPS: 49°13'34.50"N, 16°34'31.50"E

Prohlášení o přístupnosti  ::  Informace o používání cookies