KONFERENCE
na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

logo FEKT

Konference FEKT
HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.

O nás

Pacesetting. Passionate. Together.

Skupina HELLA je globální nezávislá rodinná společnost s více než 40 200 zaměstnanci ve 125 lokacích ve 35 zemích světa. HELLA nejen vyrábí, ale i vyvíjí světelnou techniku a elektronické komponenty pro automobilový průmysl a patří mezi 40 největších mezinárodních dodavatelů pro oblast automotive. HELLA v České republice zaměstnává téměř 4 000 lidí a zaměřuje se nejen na výrobu světlometů a zadních skupinových svítilen pro největší světové automobilky, ale prostřednictvím jednoho z největších HELLA technických center také na vývoj světelné techniky následně vyráběné v závodech skupiny HELLA po celém světě. V České republice HELLA najdete v Mohelnici a v Ostravě (areál MSIC) a ve Zruči nad Sázavou pak HELLA after market.

Píše se o nás - Světlomety budoucnosti: LED, nebo laser? – AutoRevue.cz

Klíčové aktivity

  • Výroba předních světlometů a zadních skupinových svítilen do automobilů nejprestižnějších světových automobilek
  • Vývoj světelné techniky následně vyráběné v závodech skupiny HELLA po celém světě

Koho hledáme

Chtěli byste s námi vyvíjet nové světlomety a posouvat hranice technických řešení v oblasti optiky, elektroniky a konstrukce? Dohlížet na kvalitu produktů či vést projektové týmy a to i v jednání se zákazníkem nebo se podílet na plánování procesů, kdy dochází k přetavení 3D dat do reálného výrobku? Nabízíme vám zajímavou práci v globálním týmu našeho špičkového vývojového centra.

Jak vypadá náš přijímací proces?

Už na prvním kole je přítomen přímý nadřízený nabírané pozice a velká část pohovoru se nese v odborném duchu. V rámci druhého kola jdeme přímo na pracoviště, aby kandidáti měli konkrétnější představu o pracovním prostředí a používaných technologiích. Díky tomu kandidáti poznají nejen své budoucí pracoviště a kolegy, ale také budoucího šéfa.

Kontakty

Propagační materiály

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

Technická 3058/10
616 00 Brno
Česká Republika

Telefon: +420 54114 1111
Fax: +420 54114 6300
E-mail: info@feec.vutbr.cz
WWW: https://www.fekt.vut.cz/
GPS: 49°13'34.50"N, 16°34'31.50"E

Prohlášení o přístupnosti  ::  Informace o používání cookies