KONFERENCE
na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

logo FEKT

Konference FEKT
Delong Instruments

O nás

Již více než 25 let se zabýváme především elektronovou optikou a mikroskopií a vakuovou technologií. Naše činnost zahrnuje výzkum a vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a testování různých fyzikálních přístrojů. Kromě vlastní řady nízkonapěťových elektronových mikroskopů LVEM, elektronových trysek DIGUN a dalších zařízení v oblasti mikro- a nanotechnologií jsme dodavatelem vakuových komponent, komponent pro zdroje v rentgenové mikroskopii a komplexních mechatronických systémů pro laserové aplikace. V rámci projektů a OEM spolupráce připravujeme pro zákazníky jedinečná řešení od prvního návrhu až po finální zařízení.

S počtem zaměstnanců pod stovku a českým vedením si můžeme dovolit neformální přístup a flexibilitu středně velké firmy. Každý u nás dostane prostor, aby si našel, co ho baví a v čem vyniká, a dále se v tom rozvíjel. K tomu vám v příjemném prostředí moderní budovy blízko centra Brna pomohou zkušenější kolegové, kteří jsou skutečnými profesionály ve svých oborech.

Klíčové aktivity

  • Vývoj a výroba v oblasti elektronové optiky a mikroskopie a vakuových technologií
  • Konstrukce: mechanická, elektronově-optická, elektroniky a řídicích systémů
  • Testování a finalizace zařízení

Koho hledáme

Hledáme studenty a absolventy, kteří chtějí pracovat v moderním prostředí se špičkovými technologiemi, nadále se rozvíjet v oboru a kteří uvítají možnost různorodé práce ve středně velké firmě. Nabízíme možnost spolupráce na závěrečných pracích a publikacích.

Kontakt

Propagační materiály

 

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně

Technická 3058/10
616 00 Brno
Česká Republika

Telefon: +420 54114 1111
Fax: +420 54114 6300
E-mail: info@feec.vutbr.cz
WWW: https://www.fekt.vut.cz/
GPS: 49°13'34.50"N, 16°34'31.50"E

Prohlášení o přístupnosti  ::  Informace o používání cookies